Haber

İstanbul’da Barış Uygulaması: Sürücü ve Araç Sahibine 16 Bin 816 TL Ceza

İstanbul’da “Barış” uygulaması: Araçlar baştan sona arandı

Fatih’te sulh denetimi sırasında cezalar kesildi

İSTANBUL – İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde barış eylemi gerçekleştirildi. Uygulamada araçlar durdurulup detaylı bir şekilde aranırken, sürücü ve yolcular da GBT kontrolüne tabi tutuldu. Fatih’te sürücü ve araç sahibine 16 bin 816 TL ceza kesildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde barış operasyonları gerçekleştirildi. Kontrollere Asayiş Şube Müdürlüğü’nün yanı sıra Önleyici Hizmetler, Trafik Kontrol, Havacılık, Narkotik Kabahatler, Deniz Liman Şubeleri, Özel Harekat ekipleri de katıldı. Fatih, Beyoğlu ve Kadıköy ilçeleri başta olmak üzere il genelinde gerçekleştirilen uygulamada araçlar detaylı aranırken, sürücü ve yolcuların da üst araması yapıldı ve GBT denetimleri yapıldı. Ceza alan motosikletçi, çekim yapan basın mensuplarına bağıran kız arkadaşına, “Adamlar görevini yapıyor. Beni delirtmeyin, çeksinler” dedi.

Öte yandan Fatih Millet Caddesi üzerindeki denetim noktasında yapılan kontrolde narkotik köpeği “Kimy”, araçlarda uyuşturucu araması yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu