Yaşam

Oğlunun Nişanlısına 2 Milyon TL Değerindeki Arabayı Hediye Ettiğini Gören Anne Sinirine hakim olamadı

Gelinim Mutfakta’nın dünkü bölümünde oğlunun nişanlısına 2 milyon 200 bin TL değerinde araba hediye ettiğini gören Hacer Hanım, duruma çok sert tepki gösterdi.

Nursel Engin’in sunduğu yarışta kayınvalidesi Hacer Hanım ile gelini Aleyna arasında hediye gerilimi yaşandı.

Oğlunun nişanlısına 2 milyon 200 TL değerinde araba aldığını öğrenen anne, yaşananları kabullenemedi.

Programa görsel gönderen Hacer Hanım’ın oğlu, aldığı arabayı “Bu araba Aleyna’nın düğün hediyesi” diyerek paylaştı.

Gelin Aleyna, nişanlısının hediyesi karşısında şaşkına dönüyor. ‘İstediğim arabayı aldım. Daha fazla lüks istiyordum. Tepki veremiyorum çünkü şaşırdım çünkü beklemiyordum.’yorumunu yaptı.

“Gittiğimde onu nasıl geri alacağımı biliyorum”

Hacer Hanım oğlunun kararıyla ilgili ‘Hiçbir şey söylemiyorum, konuşmuyorum bile. Dondum. Artık dayanamıyorum, zorlanıyorum, üzerime gelme. Kelimelerin sonuna geldim. Kimin ödeyeceğine karışmam. Şu andan itibaren ne yaptıysam geri almayı düşünüyorum. Benim olan her şeyi oğlumdan almayı düşünüyorum. Aile işimizde benim de söz hakkım var. Eşim her zaman bu konuları kendince konuşmayı seven biri ama bunu öğrendiğinde o da çok üzülecek. Bakalım hiç emeğinin olmadığı hazır ürünleri bize verebilecek mi? Gittiğimde onu nasıl geri alacağımı biliyorum. Henüz onun karısı değilsin. Evli bile değilsin ve benim soyadımı taşıyorsun. 2 yıldır hayatımızda olmana rağmen seni tanımıyorum bile. Oğlumun yıllardır biriktirdiğimiz şeyleri bu şekilde heba etmesi yanlış. ‘Bardağım doldu, artık almayacağım’söz konusu.

“Beyaz arabaları sevmiyorum”

Programın ilerleyen saatlerinde Aleyna şunları söyledi: ‘Arabayı kabul etmiyorum’ ‘Arabalarda beyazı sevmiyorum ve bir Jeep istiyorum’Nişanlısının aldığı hediyeyi beğenmediğini ifade etti.

suluova-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu